Satelity

Satelity

  • Provádíme montáže, servis a opravy satelitních přijímačů a celého zařízení pro příjem TV ze satelitu
  • Nabízíme kompletní služby při řešení satelitního příjmu, jak u individuálních satelitů domácností, tak u satelitního příjmu pro STA (bytové domy, penziony, hotely..)
  • Například i ve stávajících rozvodech STA v hotelu apod.. lze realizovat příjem zahraničních programů ze satelitu. U vybraných programů se provede transmodulace z DVB-S/S2 do DVB-T kanálu. Je zachována kvalita obrazu i další služby a stanice se na televizoru ladí stejně, jako jiné stanice z pozemního příjmu, takže je vše v jednom seznamu.
  • Realizace příjmu z jedné nebo více družic, dle výběru a přání zákazníka.
  • Realizujeme příjem z jaké-koliv družice, která svým signálem pokrývá naše území pro paraboly do 100cm
  • Krátké lhůty montáží i oprav

V zájmu rychlého zajištění oprav a montáží máme běžný materiál trvale skladem. Nejčastěji používaný materiál vozíme sebou, takže v případě potřeby je při opravě potřebný díl zpravidla ihned k dispozici a oprava je tak provedena okamžitě, při první návštěvě.

Samostatný prodej jednotlivých dílů a komponentů neprovádíme. Veškerý materiál je dodáván vždy pouze v rámci servisu nebo dodávky včetně instalace.

 

Kostičkují vám u satelitního příjmu občas programy?

Při odborné instalaci a zaměření paraboly musí být příjem televize ze satelitu stejně stabilní, jako příjem z pozemního vysílání.
Pokud vypadává signál a obraz kostičkuje, například při změnách počasí, příčin může být více. Nejčastěji to ale bývá nesprávné zaměření paraboly, případně deformace paraboly a podobně. U současného vysílání programů ve vysokém HD rozlišení jsou nároky na přijímací zařízení a správné zaměření paraboly mnohem vyšší, než tomu bylo v minulosti. Menší paraboly o průměru 60cm jsou již nedostatečné, parabola o průměru 80cm je nyní pro kvalitní a stabilní příjem nezbytným standardem. Přitom bez odpovídajícího měřícího přístroje je správné nastavení paraboly v současných podmínkách prakticky nemožné.

V případě potíží s příjmem nabízíme kontrolu a opravu zařízení, správné nasměrování paraboly a pod.

 

Kompletní dodání celého zařízení pro příjem ze satelitu včetně instalace:

Na přání lze celé zařízení pro příjem TV ze satelitu dodat, včetně instalace. Případně lze samozřejmě dodat a instalovat pouze část (například parabolu + LNB + kabeláž, kdy zákazník má již svůj přijímač s kartou a pod..). Každá zakázka je vždy individuální záležitostí a záleží na konkrétním požadavku zákazníka.

Při požadavku na kompletní dodání celého zařízení pro příjem českých programů ze satelitu, lze dodat vše včetně přijímače a dekódovací karty operátora Skylink. Pro ostatní operátory (FreeSat, DiGiTV) dekódovací karta volně v prodeji není, v tomto případě je nutno obrátit se přímo na operátora nebo jeho obchodního zástupce.

Nejsem obchodním zástupcem žádného z operátorů!  Proto při požadavku na dotované přijímače a podobné akce Skylinku, nebo při požadavku na příjem programů operátorů FreeSat a DiGi TV, se prosím obracejte přímo na tyto operátory. Volně v prodeji jsou pouze přijímače a dekódovací karty Skylink. Vše ostatní (ostatní operátoři a nebo dotované „zvýhodněné“ akce Skylink) vyžadují smlouvu s operátorem. V takovém případě pak potřebné zařízení, případně samostatný přijímač s kartou, dodá přímo operátor.

Snažíme se vyhovět každému přání zákazníka. Realizujeme samozřejmě také příjem volně vysílaných zahraničních programů z  libovolného množství družic a z jaké-koliv družice, která svým signálem pokrývá naše území.

e-mail:  info@antsatel-kv.czinfo@kacha.cz    tel.: 604 200 386