Antény-STA

STA – společné televizní antény

  • Provádíme montáže, servis, opravy a modernizace antén, rozvodů a celého anténního systému společných televizních antén v bytových domech, penzionech, hotelích apod.
  • Kompletní servis STA, od běžných oprav až po rekonstrukce hlavní stanice STA nebo kompletní rozsáhlé rekonstrukce včetně rozvodů STA v jakém-koliv rozsahu.
  • Měření signálů a diagnostika problému, odrušení CDMA a 4G/5G LTE, úpravy a rekonstrukce hlavní stanice STA v souvislosti s přechodem na nový vysílací standard DVB-T2.
  • Poradenství v oblasti pozemního i satelitního příjmu v STA, návrhy technických řešení a vypracování cenové nabídky, realizace, záruční i pozáruční servis v krátkých lhůtách.

 

Úpravy a rekonstrukce hlavní stanice STA řešíme vždy komplexně, na základě prohlídky, měření a zjištěného aktuálního stavu všech součástí hlavní stanice STA. Naší prioritou je vždy odvést bezchybné dílo v maximální kvalitě, aby hlavní stanice STA po naší úpravě či rekonstrukci sloužila bez problémů a spolehlivě po mnoho dalších let. Proto kontrolujeme vždy celý anténní systém včetně antén a kabelů, provedeme také důkladná měření a na základě těchto výsledků pak vypracujeme přesnou cenovou nabídku, po jejímž schválení provedeme odpovídající rekonstrukci.

Po námi provedené rekonstrukci splňuje hlavní stanice STA veškeré technické požadavky na kvalitní zpracování a distribuci signálů a je plně připravena zajistit dlouhodobě spolehlivý provoz.  Na rekonstrukci poskytujeme záruku 24 měsíců, záruční i pozáruční servis zajišťujeme do 24 až 48 hodin od nahlášení poruchy, včetně dnů pracovního volna.

 

e-mail:  info@antsatel-kv.cz     tel.: 604 487 516