Antény a paraboly

Nejčastěji používáme následující paraboly:

  • Parabola italského výrobce TELESYSTEM. Pro běžný individuální příjem z jedné nebo dvou družic montujeme nejčastěji tuto parabolu, která se nám za dlouhé roky praxe plně osvědčila. Standardní kvalita za velmi slušnou cenu, pro individuální příjem plně vyhovující. Pro rozsáhlejší rozvody s multipřepinači a LNB Quattro (STA apod.) tato parabola svou konstrukcí určena není.
  • Parabola FUBA: Vyznačuje se bytelnou, velmi kvalitní konstrukcí a zpracováním, je vhodná i do nejnáročnějších klimatických podmínek. Pro STA používáme výhradně tyto paraboly. Parabola je vhodná pro každého, kdo vyžaduje špičkovou kvalitu a odolnost. Paraboly Fuba jsou dodávány v různých barvách, takže je možné dodat parabolu v barvě střechy.

Antény pro pozemní DVB-T/T2 příjem:

Používáme antény od zavedených výrobců, které se nám v praxi osvědčily kvalitním zpracováním a známe jejich skutečné, reálné parametry. Převážně antény italského výrobce FRACARRO, španělského výrobce ALCAD, českého výrobce VATEN nebo slovinského výrobce ISKRA.

Obrázky jsou pouze malou ukázkou, různých druhů antén je samozřejmě více. Konkrétní typ antény určíme vždy na základě měření a dle příjmových podmínek v daném místě.