Naše záruky

Proč se obrátit právě na nás?

Naše záruky, co nabízíme:
 • Rychlé realizace prací. U každé zakázky se snažíme vyjít vstříc konkrétním potřebám zákazníka a realizaci uskutečnit v nejkratším možném termínu
 • Krátké lhůty montáže či servisu antén a satelitů, včetně realizace STA
 • Standardní materiál pro servis a montáže máme trvale skladem
 • Nejčastěji používaný materiál vozíme na servis a opravy sebou, takže i při nutnosti výměny některého vadného dílu je oprava anténního systém či satelitu vyřešena v naprosté většině případů hned při první návštěvě
 • U zakázek většího rozsahu neúčtujeme hodinovou sazbu, ale pracujeme za předem dohodnutou cenu zakázky, dle cenové nabídky
 • Cenu za prohlídku a vypracování cenové nabídky, pokud byla účtována,  vracíme. Při realizaci naší firmou  tuto cenu odečteme na faktuře z celkové ceny díla.
 • Používáme profesionální měřící techniku a máme dlouholetou praxi a zkušenosti. To nám pomáhá minimalizovat čas, potřebný k diagnostice a nalezení skutečné příčiny problému při opravách anténního systému. Zákazníkovi můžeme zaručit, že oprava nebo montáž bude provedna skutečně odborně, s použitím kvalitních dílů a komponentů.
 • Díky dlouhé praxi a zkušenostem jak ve slaboproudé, tak i v silnoproudé technice víme, které materiály a komponenty jsou kvalitní a které nikoliv. Kvalita použitých materiálů  je při naší činnosti na prvním místě, protože naší snahou je odvádět vždy kvalitní práci a použitím nekvalitních materiálů bychom tuto snahu znehodnotili. 
Záruční lhůty, záruční a pozáruční servis
 • Na veškeré dodávky a montáže, včetně rekonstrrukce STA a pod. poskytujeme záruku 24 měsíců.
 • Záruka 24 měsíců platí též na veškerý materiál, dodaný v rámci servisu a opravy, např.anténní zesilovač, rozbočovač, napájecí zdroj, anténa, LNB konvertor apod.. Pokud tedy při opravě došlo k výměně takového dílu, je na něj poskytnuta záruka 24 měsíců.
 • Záruka na dodaný materiál je vždy včetně práce. Je-li tedy v záruční době zjištěna vada dílu, který jsme dodali, jeho výměna je samozřejmě provedna zdarma.
 • Každou reklamaci se snažíme vyřídit vždy v co možná nejkratším možném termínu. Dle možností většinou do dvou dnů od nahlášení poruchy, nebo dle dohody.
 • U společných televizních antén (STA) provádíme záruční a následně i pozáruční servis do 24 až 48 hodin od nahlášení poruchy, včetně dnů pracovního volna.

Velmi si vážím našich stálých zákazníků. U námi realizovaných zakázek se proto vždy snažíme ve všem vyjít maximálně vstříc a na opravu či servis přijet rychle, v nejkratším možném termínu..

Pár slov k nabízeným službám:

Mojí politikou nikdy nebylo ohromovat nesmyslně nízkými cenami. Snahou je  vždy nabízet  a poskytovat kvalitní služby, jejichž cílem je spokojený zákazník.

Při montážích a opravách u všech našich činností používáme pouze komponenty a výrobky od renomovaných výrobců, které se v praxi osvědčily svou kvalitou a spolehlivostí. Této zásady se držím od samého začátku existence firmy při všech činnostech, což se za dlouhé roky praxe potvrdilo jako jediné správné. Procento reklamací je tím sníženo na minimum a spokojenost je pak na obou stranách.

Použití kvalitních dílů přitom vůbec nemusí znamenat vyšší cenu.  Naopak, kvalitní výrobek šetří zákazníkovi čas i peníze, stejně jako odborná instalace, při které díky odborným znalostem a měřící technice nejsou do systému instalovány nevhodné a často předražené komponenty, které by zákazník platil zbytečně.
Snažíme se uspokojit požadavky každého zákazníka, s ohledem na jeho přání i finanční možnosti. Vždy je možné najít takové řešení, aby dodané zařízení bylo v dobré kvalitě a současně za rozumnou cenu.

Našim zákazníkům zaručujeme, že opravy, servis či instalace  jsou vždy provedeny odborně, s maximální pečlivostí a s použitím kvalitních dílů a komponentů. Spolu s dodaným zařízením jsou samozřejmě poskytnuty kompletní služby, t.j. záruční i pozáruční servis v krátkých lhůtách.