EZS-zabezpečení budov

EZS JABLOTRON – zabezpečení a ovládání objektů

Jsme certifikovaným montážním partnerem společnosti Jablotron Alarms. Elektronické zabezpečení domu, bytu, kanceláře, skladu, prodejny či jiného objektu se dnes stává běžně instalovaným systémem. Se systémy Jablotron volíte profesionální kvalitu od českého výrobce s dlouholetou tradicí, které mají veškeré požadované certifikáty a vyznačují se vysokou spolehlivostí. Uvažujete-li o EZS, zavolejte nebo nám napište. Rádi Vám poradíme, dle vašich požadavků vypracujeme návrh zabezpečení a cenovou nabídku.


 
JABLOTRON 100+

JABLOTRON 100 a 100+ je systém, určený k ochraně objektů. Je snadno rozšiřitelný o drátové i bezdrátové periferie, dálkově ovládaný a snadno nastavitelný. Může hlásit vloupání, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika. Může ochránit také před vodou, ohněm či plynem. Systém je velmi variabilní, různé spotřebiče lze ovládat také například detektorem pohybu, detektorem otevření a podobně.

Domovní automatizace

Díky chytrým funkcím můžete na dálku zapínat a vypínat spotřebiče, nastavovat pokyny navázané na určité období a podobně. Můžete s ním například ovládat osvětlení, otevření garáže, ovládat topení, zavlažování, automatické osvětlení při příchodu a podobně.

Dostupný odkudkoliv

Ať už potřebujete zapnout či vypnout alarm, rozsvítit světlo na zahradě nebo otevřít garáž, vždy máte více možností, jak to udělat. Možné je to samozřejmě přímo na klávesnici alarmu, nebo dálkovým ovladačem, ale také na dálku. Ovládat alarm či prohlížet události můžete na dálku pomocí  mobilní aplikace MyJABLOTRON v mobilním telefonu, nebo přes webovou aplikaci v prohlížeči.

Kamery

Součástí systému mohou být také kamery. Díky propojení s aplikací MyJABLOTRON máte svůj domov plně pod kontrolou, Systém automaticky vytváří minutový záznam o každé události z alarmu JABLOTRON 100+ a poskytuje tak okamžitý přehled.

Bezpečnostní centrum

Celý systém lze připojit na Bezpečnostní centrum, jehož operátoři se o vše postarají. V případě poplachu kontaktují majitele a vyšlou zásahovou jednotku.

Snadné a intuitivní ovládání.

JABLOTRON 100 a 100+ je alarm, kterému porozumíte a nebudete se ho bát. Je to alarm, vyvinutý pro lidi !

e-mail:  info@antsatel-kv.cz     tel.: 604 487 516